Календарь событий
Наши партнеры

Календар

К А Л Е Н Д А Р

змагань Чемпіонату області з баскетболу  серед юнаків 2006-2007 р.н.

сезону 2019/2020 рр.

 

гри

КОМАНДИ

ДАТА

ЧАС

1 ТУР

1

ю

ДЮСШ-4 (1) –  ДЮСШ-4 (2)

.10.2019 р.

 

2

ю

ДЮСШ (Новомиргород) –  ДЮШ-СЛАВУТИЧ (Бобринець)

 

12.10.2019 р.

09.00

3

д

ДЮСШ-НИВА (Долинська)    –  ДЮСШ (Знам'янка)

10.45

4

д

ДЮСШ (Новомиргород) – ДЮШ-СЛАВУТИЧ (Бобринець)

11                                                                                                                                                        12.30

5

ю

ДЮСШ-НИВА (Долинська)   –   ДЮСШ-4 (2)

13.00

2 ТУР

6

ДЮСШ (Новомиргород) –   ДЮСШ-4 (1)

02.11. 2019 р

09.00

7

ДЮСШ-НИВА (Долинська)    –   ДЮСШ (Новомиргород

           10.45

8

ДЮШ-СЛАВУТИЧ (Бобринець) –  ДЮСШ (Знам'янка)

11                                                                                                                                                        12.30

9

ДЮШ-СЛАВУТИЧ (Бобринець) –  ДЮСШ-4 (2)

13.00

10

ДЮСШ-НИВА (Долинська)   –   ДЮСШ (Новомиргород)

 

14.30

3 ТУР

11

ДЮСШ-НИВА (Долинська)    -   ДЮШ-СЛАВУТИЧ (Бобринець)

23.11. 2019 р

09.00

12

д

ДЮСШ-НИВА (Долинська)    –   ДЮШ-СЛАВУТИЧ (Бобринець)

10.45

13

ДЮСШ-4 (1) –  ДЮСШ (Новомиргород)

11                                                                                                                                                        12.30

14

д

ДЮСШ (Новомиргород)  –   ДЮСШ (Знам'янка)

13.00

15

ДЮСШ-НИВА (Долинська)    –   ДЮСШ-4 (2)

14.30

16

ДЮШ-СЛАВУТИЧ (Бобринець) –   ДЮСШ-4 (1)

16.00

 

 

 

ПІВФІНАЛ

14.04. 2020 р.

                  09.00 грають 1-4 місце.

                  10.30 грають  3-4 місце.

ФІНАЛ

                  12.30  Переможені грають за 3-4 місце

                  14.00  Переможці грають за 1-2 місце.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба ФБКО