Календарь событий
Наши партнеры

«Золотой Век» перемагає у першій грі за бронзу Першої ліги

У першому матчі серії до двох перемог за бронзові нагороди чемпіонату України серед команд Першої ліги баскетбольний клуб «Золотой Век» у Кропивницькому впевнено здолав сарненський Маяк – 87:67 (14:12, 20:17, 34:20, 19:18).

Гості з Рівненщини наочно продемонстрували, за рахунок чого, як і кропивничани, до останнього претендували на фінал Першої ліги. Сарненська команда постала боєздатним непоступливим колективом, який протягом звітної зустрічі неодноразово завдавав клопоту «золотим». Втім досвід гравців Андрія Бабенка вчергове допоміг господарям впоратися із певним хвилюванням (у першій половині зустрічі гра в нападі лише відрізками вдавалася кропивницькій команді) та здобути необхідний переможний результат.

Переломною в матчі стала друга чверть, по ходу якої кропивничани поступалися гостям з різницею у 9 очок, але досвідчений Максим Ожегов за дві атаки (спочатку поклав «трьошку», а вже в наступній атаці заробив ще два пункти) перевернув усе з ніг на голову. Символічним стало й те, що цей можливо останній матч в нинішньому сезоні у Кропивницькому (у разі, якщо «золоті» здобудуть другу перемогу в Сарнах, то закінчать сезон із бронзовими нагородами), відвідав президент клубу Сергій Олександрович Сухий. Наш президент своєю присутністю разом із вболівальниками додав гравцям солідної порції мотивації й у підсумку став свідком чудового камбеку, який започаткував у середині другої чверті Максим. І той-таки Ожегов до кінця чверті встигнув ще раз влучити з-за дуги, принісши своїй команді локальну перемогу в першій половині матчу – 34:29.

У третій чверті у «золотих» пішов дальній кидок, наладилася гра під щитом суперників, що відразу принесло свої плоди – за підсумками періоду господарі збільшили перевагу до 19 очок – 68:49. Сарненські баскетболісти не здавалися і в першій половині заключної десятихвилинки скоротили відставання до 10 очок. Втім своєчасний тайм-аут від Андрія Бабенка не дозволив гостям далі розвити свій успіх. А от кропивничани остаточно зламали супротив своїх опонентів – 87:67. Відтак рахунок у бронзовій серії став – 1:0 на користь БК «Золотой Век»!

Найрезультативнішим гравцем першого матчу протистояння у складі обох команд став максим Ожегов, який записав до свого активу 30 очок, 4 підбирання і 1 результативну передачу.

Окрім Макса в понеділок традиційно результативно зіграли Олександр Дробязко (24 очки, 10 підбирань) і Антон Мельнік (18 очок, 15 підбирань, 4 передачі), які записали до свого активу дабл-дабли. А також Богдан Сосой (11 очок, 6 передач, 2 підбирання), Дмитро Баранов (11 підбирань), Іван Рибченко (4 очки, 4 передачі, 1 підбирання), Олександр Хапун (2 передачі, 2 підбирання), Богдан Ткаченко (1 підбирання, 1 передача), Юрій Курячий і Артур Коміссаров (по 1 підбиранню).

Зазначимо, вже за три дні, 29 квітня, команди зіграють другий матч серії у Сарнах. У разі перемоги «золоті» завоюють бронзові нагороди чемпіонату. Якщо перемоги здобуде команда з Рівненщини, – третій, вирішальний матч протистояння знову відбудеться у Кропивницькому.

Де можна буде переглянути матч наживо ми повідомимо вас додатково вже найближчим часом.