Календарь событий
Наши партнеры

«Золотой Век» гратиме за 3-4 місця в Першій лізі

У третьому матчі півфінальної серії плей-оф чемпіонату України серед команд Першої ліги баскетбольний клуб «Золотой Век» у важкому матчі в Хмельницькому зазнав мінімальної поразки від «Хмельницької Політехніки» – 79:81 (24:19, 16:22, 23:21, 16:19).

«Золоті» потужно розпочали поєдинок, заробивши за три хвилини стартової чверті 10 очок переваги. Хмельничани поступово віднайшли свою гру і ще до середини чверті відновили паритет. Однак хлопці Андрія Бабенка все ж виглядали краще у першій десятихвилинці, яку закономірно виграли.

Натомість у другій чверті «політехам» вдалося переломити хід зустрічі на власну користь. Багато в чому цьому сприяло те, що арбітри «посадили» на третій фол Антона Мельніка. Андрій Бабенко змушений був поберегти свого лідера для другої половини матчу, замінивши Антона ще до середини періоду. У підсумку – 40:41 – першу половину зустрічі мінімально виграли хмельничани.

Гра на зустрічних курсах за великої кількості боротьби тривала й протягом усієї третьої десятихвилинки. Кожна команда прагнула будь-що перемогти. Доля переможця була невідомою включно до останніх секунд цього протистояння. У заключній чверті гравці обох команд багато помилялися у захисті, через що за перші майже три хвилини періоду заробили на двох усього 4 пункти.

Далі на три поспіль влучні атаки від Максима Ожегова господарі відповіли «трьошкою» Василя Федоряка. А після помилки «золотих» у нападі – ще й результативними двома пунктами Вадима Палюха, знову скоротивши відставання до мінімуму – 71:70.

У наступній атаці Василь Федоряк вже мінімально вивів свою команду вперед, але у відповідь своєчасно влучив здалеку Антон Мельнік – 74:72. А на результативний кидок того ж Палюха дальнім точним пострілом відповів Дмитро Баранов – 77:74. Більшу частину чверті кропивничани мінімально вели в рахунку, але декілька прикрих помилок в нападі, а також фоли в захисті, якими вдало скористались «політехи», зробили свою справу. До того ж, перебір по фолам на останній хвилині гри все ж таки отримали Антон Мельнік і Богдан Сосой.

У кінцівці зустрічі хмельничани мінімально переважали своїх суперників – 81:79. Втім у «золотих» залишався час, щоб як мінімум перевести гру в додатковий час. Або й закінчити перемогою у разі точного трьохочкового. На жаль, із-за дуги «золоті» не влучили, пропустивши у фінал змагань «Хмельницьку Політехніку».

Дякуємо хлопцям за боротьбу: Антон Мельнік (9 очок, 1 підбирання, 2 передачі), Олександр Дробязко (дабл-дабл – 18 очок, 15 підбирань, 1 передача), Богдан Сосой (6 очок, 5 передач), Максим Ожегов (25 очок, 4 підбирання), Дмитро Баранов (13 очок, 5 підбирань, 4 передачі), Олександр Хапун (8 очок, 3 підбирання, 1 передача).