Календарь событий
Наши партнеры

Знайомтесь: «Golden students», або чарівна група підтримки БК «Золотой Век»!

У найскладнішому за останні декілька років сезоні для «Золотого Века» у Вищій лізі чемпіонату України з баскетболу 2018/2019 років було місце й приємним моментам. Одним із таких стало відродження команди черлідингу «золотих», групи активних і чарівних студенток ЦДПУ ім. В. Винниченка – команди «Golden students»!

 

Незважаючи на те, що колектив новоспеченої команди працює у новому складі лише декілька місяців, група підтримки БК «Золотой Век» вже встигла заявити про себе на всю Україну, ставши у середині квітня призером Відкритого чемпіонату черлідерів України.

 

Сьогодні ми детально познайомимо вас із тендітною частиною баскетбольного клубу «Золотой Век», командою групи підтримки «золотих» – «Golden students». А допомогла нам у цьому творчий наставник і керівник гуртка, викладач кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури ЦДПУ імені Володимира Винниченка Яна Вігула.

 

- Пані Яно, розкажіть, будь ласка, історію створення нової команди черлідингу, яка відродила традиції підтримки баскетбольного клубу «Золотой Век» у чемпіонатах України.

 

- Наша команда з’явилася, можна сказати, зненацька – на початку 2019 року. Тренуючись в університетському гуртку з шейпінгу, нам з дівчатами запропонували спробувати свої сили в групі підтримці баскетбольного клубу «Золотой Век». Оскільки я  відвідую ігри «золотих» і просто мені подобається цей вид спорту, не могла не погодитися на таку пропозицію. Так почала зароджуватися наша команда «Golden students». Ми з дівчатами швидко звикли один до одного. Як колектив існуємо чотири місяці. 

 

- Хто склав «кістяк» вашої команди?

 

- Танцювальна група підтримки «Golden students» у всіх сенсах молода. Увесь склад команди – це студентки 1-2 курсів різних факультетів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Деякі з дівчат мають великий танцювальний досвід. Інші – беруть активну участь у студентському житті, долучившись у тому числі й до складу команди черлідингу.

 

- Як виникла ідея спробувати свої сили на професійному серед команд з черлідингу рівні – Відкритому чемпіонаті черлідерів України?

 

- Для того, щоб якомога активніше підтримувати наших баскетболістів, тренуємося тричі на тиждень Після того, як ігри у чемпіонаті України з баскетболу серед команд Вищої ліги закінчилися, нам надійшла пропозиція взяти участь у чемпіонаті України, де у підсумку нам вдалося посісти призове третє місце у номінації «Денс команда (дорослі) спортивний помпон».

 

- За рахунок чого вашому молодому колективу вдалося фактично відразу від моменту створення успішно заявити про себе на всеукраїнському рівні?

 

- Мені здається, ми взяли третє місце завдяки нашій злагодженості. Незважаючи на те, що дівчата усі різні, і тренуємося ми як команда з черлідингу відносно недовго, за цей час встигли стати справжнім колективом. Надалі не опускатимемо руки і рухатимемось вперед. Уже відточуємо нові елементи та створюємо номери для вболівальників і гравців «Золотого Века» у наступному сезоні.

 

Знайомтеся, група підтримки БК «Золотой Век»-2019 команда «Golden students»:

 

 

Вікторія Богуненко  

 

Студентка 1-го курсу факультету педагогіки та психології. Танцями займаюсь шість років, п’ять із яких професійно в різних напрямках. Люблю грати в баскетбол, волейбол, а також танцювати у вільний час. Моє життєве кредо: «Немає Нічого Неможливого»!

 

 

 

Альона Тітова 

 

Студентка 1-го курсу природничо-географічного факультету. Займаюся танцями вже сім років, шість – професійно. Протягом ще одного року займалася самостійно. Найбільше я люблю танцювати. Мрію в майбутньому відкрити власну танцювальну студію і навчати  інших. Мій девіз по життю: «Ніколи не зупиняйся на досягнутому, завжди йди вперед».

 

 

Тетяна Брандальська

 

Студентка 2 курсу факультету педагогіки та психології. Протягом останніх дванадцяти років займаюся танцями. Виступала у Народному хореографічному ансамблі «Росинка», у стилях: народно-сценічний, класичний та сучасний танець. Люблю активно проводити вільний час. Мрію багато подорожувати по світу, вивчати різні стилі танцю. Улюблені жанри фільму – фантастика та мелодрами. Життєве кредо: «Коли ти вже готовий здатися, ти набагато ближче до мети, ніж ти думаєш».

 

 

Юлія Заріцька, капітан команди  

 

Студентка 2-го курсу факультету педагогіки та психології ЦДПУ ім. Винниченка. Професійно займалася танцями у дитинстві. Зараз лише черлідинг. Працюю у сфері краси. Саме тому ціную зусилля дівчат, які слідкують за собою. Сама також люблю гарно виглядати. Подобається проводити час із друзями, слухати музику і танцювати. Обожнюю позитив і рухливість у всіх її проявах, адже сама дуже енергійна, непосидюча і весела. Щоразу нагадую собі й усім оточуючим: «Умій дочекатись найкращого і пам’ятай, що життя одне. Люби рідних і будь собою».

 

 

Вікторія Рябова

 

Студентка 1-го курсу факультету іноземних мов. Професійно займаюся танцями із дитинства. Сім рокі присвятила народним танцям та ще рік – сучасним. Люблю подорожувати, активний відпочинок, відкривати нові горизонти та пробувати щось нове. Три роки життя присвятила кульовій стрільбі. У цьому виді спорту досягла звання «Кандидат у майстри спорту». Мій девіз: «Не спробуєш – не дізнаєшся».

 

 

 

Сніжана Чорноштан

 

Студентка 2-го курсу факультету педагогіки та психології. Протягом дванадцяти років я займалася бальною хореографією. По життю я дуже активна людина. Із самого дитинства займалась танцями та музикою. Мені подобається виступати перед глядачами та брати участь у різноманітних конкурсах.

«Ніколи не здавайтеся і завжди дійте, незважаючи на перешкоди!» – із таким девізом я йду по життю.

 

 

Яна Вігула

 

Викладач кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Майстер спорту України з художньої гімнастики. Люблю подорожувати, а спорт – невід’ємна частина мого життя. Вірю, що все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу. 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба БК «Золотой Век»

 

 

  • facebook