Календарь событий
Наши партнеры

У стінах КДЮСШ-4 відбувся «Олімпійський урок» (фото)

З нагоди Дня фізичної культури і спорту України у кропивницькій Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі №4 відбувся «Олімпійський урок».

 

Організатори заходу – Відділення НОК України в Кіровоградській області, управління молоді та спорту Міської ради м. Кропивницького – відзначили кращих вихованців школи дипломами і подарунками від Національного олімпійського комітету України та обласної Федерації баскетболу.

 

Зокрема, головний спеціаліст НОК в Кіровоградській області Микола Аношкін нагородив вихованців відділення «Баскетбол» 2007/08 років народження, які стали чемпіонами у всеукраїнських змаганнях – ВЮБЛ України серед юнаків 2006 року народження (Дивізіон Б). Юним баскетбольним зірочкам присвоїли перші юнацькі розряди. Крім того, вихованці школи – баскетболісти Руслан Фортуна, Євген Саламаха та Іван Рибченко, які нині захищають кольори БК «Золотой Век-2», отримали перші дорослі розряди.

 

Нагадаємо, традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94). У 2018 році ми  відзначаємо це свято сьогодні, 8 вересня.

 

 

Прес-служба ФБКО

 

  • facebook