Календарь событий
Наши партнеры

У Кропивницькому завершився турнір пам’яті Віктора Дубіна (фото)

Цими вихідними, 12-14 травня, спортивний зал факультету фізичного виховання педагогічного університету приймав ювілейний, ХХ турнір з баскетболу серед чоловіків та жінок пам’яті тренера, доцента кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту педуніверситету, судді всесоюзної, національної категорій Віктора Олексійовича Дубіна.

 

Окрім місцевих чоловічої та жіночої команд «Ветеран-Баскет» і «Єлизавет-Баскет» у турнірі також взяли участь чоловічі та жіночі колективи з Харкова, Дружківки (Донецька область), Одеси, Полтави та Кривого Рогу.

 

 

Турнір, який зібрав рідних Віктора Олексійовича, його друзів-ветеранів, колег-викладачів, а також усіх любителів баскетболу приніс багато цікавих і непоступливих протистоянь. Зазначимо, за підсумками змагань обидві кропивницькі команди посіли перші місця. У жінок друге місце завоювали полтавські баскетболістки, а третє до свого активу записали гравці криворізького БК «Кривбас-Ветеран». У чоловіків друге місце посіли гравці з Дружківки, а третє – команда з Харкова.    

 

Традиційно підсумували турнір представники СК «Буревісник» ЦДПУ ім. В.Винниченка, відділення НОК України в Кіровоградській області, а також Федерації баскетболу Кіровоградської області, які відзначили усіх призерів і учасників змагань дипломами, медалями, кубками та іншими пам’ятними призами.

 

 

 

 

 

Прес-служба ФБКО

 

 

 

  • facebook