Календарь событий
Наши партнеры

У Кропивницькому відбувся турнір з міні-баскетболу

У комунальному закладі "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4 відділу фізичної культури та спорту міської ради" відбувся перший турнір з міні-баскетболу серед юнаків 2007-2008 років народження.
 
Упродовж двох днів у стінах КДЮСШ №4 юні баскетболісти чотирьох команд – відділень баскетболу змагалися відразу в декількох видах програми. Окрім власне ігор, на вихованців відділень чекали також різноманітні естафети та інші рухливі ігри.
 
- Проводячи ці змагання, ми не мали на меті визначити хто кращий чи гірший. Навпаки, цей турнір показав нам, що в нас є перспективні діти, які вміють і хочуть грати у баскетбол. Крім того, в нас є кваліфіковані тренери, які розвивають відділення баскетболу в місті та сприяють розвитку цієї гри в області, створюють конкурентоспроможні команди, які, впевнений, в подальшому гідно представлятимуть наш регіон на всеукраїнських змаганнях, – зазначив наприкінці турніру тренер КДЮСШ №4 Андрій Бабенко.
 
 
 
Усі юні учасники першого турніру з міні-баскетболу отримали наприкінці змагань пам’ятні відзнаки та солодкі призи, а ще позитивні емоції та незабутні враження.
 
 
 
Прес-служба ФБКО
 
 
 
  • facebook