Календарь событий
Наши партнеры

Світловодські «Комети» – чемпіони ВЮБЛ у Дивізіоні Б!

Кіровоградщині немає рівних в Україні серед юних баскетболістів 2007 років народження! Услід за перемогою кропивницьких юнаків у чемпіонаті Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України в Дивізіоні А, золоті нагороди ВЮБЛ-2007 у Дивізіоні Б завоювали світловодські вихованці КДЮСШ «Комети» під керівництвом Володимира Лисака!

 

Як і Кропивницький, із 2 по 4 квітня Світловодськ приймав Фінал чотирьох ВЮБЛ. Цьогоріч у фінальному раунді змагань у Дивізіоні Б вихованці Володимира Лисака протистояли одноліткам із Львова, Ізюму та Запоріжжя.

 

Ігри традиційно пройшли на базі спортивного комплексу ім. А.М. Тузовського. Зазначимо, у рідних стінах юні світловодські баскетболісти не залишили своїм суперникам жодних шансів: розгромна перемога у перший ігровий день над ізюмською ДЮСШ – 94:64. Далі не менш переконлива перемога над КІВС СБК ЛЬВІВ – 96:73. А в заключний день фінального турніру «Комети» здолали запорізьку ДЮСШ-12 – 68:58.

 

Відтак, світловодські «Комети» – чемпіони України серед юнаків 2007 років народження в Дивізіоні Б! Це справді історичний результат для всієї Кіровоградщини – відразу дві перемоги у турнірах ВЮБЛ-2007!


 

Вітаємо переможців: Даніл Арендаренко, Єгор Бутенко, Іван Власюк, Костянтин Естерлейн, Микола Каспров, Нікіта Кодак, Ярослав Конько, Ярослав Кос, Олександр Мережа, Владислав Ожерельєв, Кирило Роженко, Дмитро Фощій, Віктор Халявка, Максим Яременко.

 

 

Срібло Дивізіону Б до свого активу записали юнаки ДЮСШ Ізюм. Бронзу завоювали вихованці львівського «Спортивного баскетбольного клубу».

 

Кращим гравцем фіналу став світловодчанин Ярослав Кос. Ще троє гравців світловодських «Комет» увійшли до символічної збірної Фіналу чотирьох: Іван Власюк, Ярослав Конько та Ярослав Кос.

 

- Для всіх нас ця перемога без перебільшення є історичною, адже наступного сезону ми змагатимемося із найсильнішими командами України в Дивізіоні А, – зазначив після закінчення турніру наставник переможців Володимир Лисак. – Переважно це команди з міст-мільйонників, дитячі команди баскетбольних клубів, або школи олімпійського резерву. Відчути рівень і атмосферу таких матчів – це вже перемога для команди звичайної ДЮСШ з маленького міста. Однак ми не будемо у цих іграх просто «глядачами», а боротимемося за перемогу в кожному матчі. Наші світловодські юнаки мають величезний потенціал, і вони мають усе необхідне для того, щоб грати на найвищому рівні, прославляючи нашу школу і місто!

Дякую за багаторічну фінансову підтримку і допомогу у розвитку світловодського баскетболу підприємцю Віктору Королю, який разом із дружиною не пропустив жодної гри наших хлопців у фіналі. Цей фактор додавав усім нам мотивації й жаги до перемоги. Безперечно, ми відчували підтримку всього міста. Користуючись нагодою, хотів би подякувати за допомогу в організації фіналу міському голові Андрію Маліцькому, його заступниці Юлії Орловій, директору ДЮСШ Василю Морозу. І, звісно, величезне спасибі батькам, які завжди несамовито підтримують наших хлопців. Уся ця підтримка стала невід’ємною складовою нашого успіху! – наголосив Володимир Лисак.

 

 

 

 

Пресслужба ФБКО, фото – надане Володимиром Лисаком

 

 

  • facebook