Календарь событий
Наши партнеры

Підсумки сезону: Олександр Дробязко – найкращий центровий Першої ліги!

Федерація баскетболу України підбила підсумки 30-го чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги. До здобутих раніше бронзових нагород БК «Золотой Век» додав індивідуальну відзнаку одного з лідерів команди Олександра Дробязка.

Нагадаємо, за підсумками чемпіонату БК «Золотой Век» став бронзовим призером першості, поступившись у драматичному трьохматчевому півфіналі майбутньому чемпіону – «Хмельницькій Політехніці». Срібним призером Першої ліги став чернівецький «ЧЕ-Баскет», якого хмельничани здолали також у серії з трьох поєдинків.

Індивідуальні нагороди чемпіонату розподілили між гравцями ТОП-четвірки Першої ліги:

Найкращий захисник – Вадим Довідний (Маяк) – 14.4 очок, 6.5 передачі, 2.8 підбирання (РЕ 14.1)

Найкращий форвард – Олександр Шашков (Че-Баскет) – 27.0 очок, 6.3 підбирання, 3.0 передачі (РЕ 23.01)

Найкращий центровий – Олександр Дробязко (Золотой Век) – 23.8 очок, 11.4 підбирання (РЕ 20.0)

MVP – Микита Базилєв (Хмельницька Політехніка) – 20.6 очок, 6.1 передачі, 4.6 підбирання (РЕ 19.4).

«Золоті» вже отримали свої медалі та кубок. Наразі команда відправилась у відпустку. Про старт підготовки до нового сезону ми повідомимо згодом.

P.S. Дякуємо гравцям, тренерському штабу, персоналу клубу, вболівальникам і президенту Сергію Олександровичу Сухому за цей неймовірний сезон! Нас спіткали злети і падіння, однак наш клуб завершив чергову сторінку своєї історії з високо піднятою головою.

Далі – більше. Разом – до нових перемог!

Пресслужба баскетбольного клубу «Золотой Век»