Календарь событий
Наши партнеры

«Олімпійський урок» для юних баскетболістів (фото)

У рамках всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень» у комплексній ДЮСШ №4 відбувся «Олімпійський урок» для юних вихованців відділень баскетболу, спортивного більярду, кікбоксингу, веслування б/к, боротьби дзюдо, художньої гімнастики та настільного тенісу. Спеціальними гостями заходу стали головний тренер БК «Золотой Век» Георгій Ступенчук і капітан команди Богдан Сосой.

 

Сьомого вересня відділенням НОК України у Кіровоградській області за сприяння відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради і міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень» проведено спортивно-виховний захід «Олімпійський урок» із учнями відділень баскетболу, спортивного більярду, кікбоксингу, веслування б/к, боротьби дзюдо, художньої гімнастики та настільного тенісу КДЮСШ № 4 обласного центру.

 

На початку уроку представники обласного відділення Національного олімпійського комітету України розповіли дітям цікаві факти з історії виникнення і проведення Олімпійських ігор від стародавніх часів до ігор сучасності. Згодом віце-президент Федерації баскетболу Кіровоградської області, директор БК «Золотой Век» Людмила Сиділо Людмила Василівна познайомила дітей з цікавою історією кіровоградського баскетболу, розповіла про видатні постаті, які розвивали цей вид спорту в регіоні. А капітан «Золотого Века» Богдан Сосой доповнив розповідь Людмили Сиділо історією свого спортивного життя, згадав перші кроки у баскетболі, а також відповів на всі питання юних спортсменів.

 

 

 

Прес-служба ФБКО

 

 

  • facebook