Календарь событий
Наши партнеры

Не наш день

Поразка у другому овертаймі. «Золотой Век-2» у неймовірному за інтригою виїзному поєдинку 1/8 фіналу плей-оф Першої ліги мінімально поступився харківському «Універбаскету» – 91:92 (13:16, 19:13, 18:19, 17:19, 1 ОТ – 14:14, 2 ОТ – 10:11).

Підопічні Андрія Бабенка були близькі до того, щоб привезти з Харкова перемогу в першому матчі 1/8 фіналу плей-оф.

Левову частину протистояння «Універбаскет» - «Золотой Век» на майданчику точилася фактично рівна гра. Протягом основного часу зустрічі команди так і не змогли виявити сильнішого. Тому визначати переможця першої гри серії до двох перемог суперники продовжили спочатку в першому, а згодом і в другому овертаймах. У підсумку кропивничани зупинилися на відстані однієї точної атаки від омріяного успіху. На останніх секундах другого овертайму харків’янин Костянтин Козорізов влучним кидком приніс своїй команді мінімальну перемогу – 92:91. Найрезультативнішими гравцями у складі «Золотого Века-2» у Харкові були Микита Мизь (33 очки), Олександр Петров (дабл-дабл – 22 очки, 24 підбирання), Євген Мутель (9 очок, 9 підбирань), Руслан Фортуна (11 очок) і Олександр Хапун (9 очок).

Очевидно, у цьому протистоянні хлопці Андрія Бабенка свого слова ще не сказали. Попереду матч-відповідь  Кропивницькому, який відбудеться у цю п’ятницю, 4 квітня, у спортивному залі фізико-математичного факультету (7-поверхівка) ЦДПУ ім. В. Винниченка. Початок зустрічі о 14:30.