Календарь событий
Наши партнеры

Наймолодші баскетболісти змагалися у Світловодську

У Світловодську завершився турнір з баскетболу серед наймолодших спортсменів, юнаків 2007-2008 років народження. У стінах міського спортивного комплексу імені Тузовського за перше місце і золоті нагороди першості боролися команди з Кропивницького, Світловодська, Полтави, Краматорська, Кременчука і Маріуполя.

Зазначимо, одним із головних завдань чемпіонату, які ставили перед собою тренери команд, став перегляд перспективних дітей, які в подальшому братимуть участь у регіональних змаганнях та в чемпіонаті ВЮБЛ сезону 2017-2018 рр.

У непоступливих і цікавих протистояннях путівку до фіналу турніру вибороли баскетболісти зі Світловодська (тренер – Володимир Лисак) та Кропивницького (тренер – Андрій Бабенко). У фінальному поєдинку, в якому долю золота розіграли дві команди з Кіровоградщини, мінімальну перемогу відсвяткували світловодські юнаки – 35:32.

– Для наших вихованців ці змагання можна назвати своєрідною підготовкою до майбутніх турнірів ВЮБЛ і регіональних першостей, – розповідає тренер переможців Володимир Лисак. – Завдяки підтримці народного депутата Олеся Довгого, ТМ «Королівський смак» і Федерації баскетболу Кіровоградської області цей турнір справді вдалося організувати на найвищому рівні. Приємно зазначити, що прохідних ігор у нас не було, адже всі команди були дійсно конкурентоспроможними. А в фіналі зустрілися рівні за силою суперники, де долю зустрічі вирішили всього три пункти, – підсумував наставник світловодської команди і додав, що в наступному сезоні планує заявити команду 2007 р.н. на змагання ВЮБЛ серед юнаків 2006 років народження, адже турнір у Світловодську вкотре показав, що його команда здатна на рівних протистояти досвідченим і сильним колективам.

По завершенні турніру на призерів і учасників чекали пам’ятні призи та смачні подарунки. То ж у гарному настрої залишилися всі, адже, як після змагань відзначила віце-президент ФБКО Людмила Сиділо, на цьому турнірі переможених насправді не було.

 

 

 

Прес-служба ФБКО 

 

  • facebook