Календарь событий
Наши партнеры

Кропивницькі баскетболісти долучилися до святкування «Олімпійського дня» (фото)

Сьогодні, 15 червня, в обласному центрі Кіровоградщини місцева спортивна громада традиційним забігом та змаганнями в рамках «Олімпійського дня» відзначила чергову річницю з дня відродження Олімпійських ігор та Міжнародного олімпійського комітету.

 

Вихованці відділення баскетболу КДЮСШ №4 приєдналися до святкування «Олімпійського дня» і разом зі спортсменами інших секцій і гуртків взяли участь у олімпійському забігу, маршрут якого починався біля стін міськради і закінчувався в парку «Ковалівському». Цьогорічний «Олімпійський день» зібрав як юних вихованців ДЮСШ, так і досвідчених, титулованих спортсменів, тренерів, спортивних функціонерів і всіх прихильників здорового способу життя. Зазначимо, поруч із юними баскетболістами області в забігу також взяв участь президент федерації баскетболу Кіровоградської області Сергій Сухий.

 

Крім того, на тренування до юних талантів сьогодні завітали гравці баскетбольного клубу «Золотой Век» Богдан Сосой і Гліб Бузько, які під час занять ділилися з юними гравцями КДЮСШ№4 різноманітними баскетбольними премудрощами.

 

- «Олімпійський день» – це свято людей, які роблять великі й малі кроки у спорті, які відстоюють принципи здорового способу життя і олімпійського руху, – зазначила після заходу віце-президент ФБКО Людмила Сиділо. – Ці люди – справжні олімпійці, яким би видом спорту вони не займалися. Наші вихованці, тренери, гравці БК «Золотой Век» і навіть президент клубу і федерації баскетболу Кіровоградської області Сергій Сухий не могли оминути це дійсно величне свято. Саме тому ми взяли участь як у загальноміських спортивних урочистостях, так і провели подібні заходи на місцях, серед своїх вихованців. На тренуваннях можна було побачити професіональних гравців БК «Золотой Век», які разом з нашою малечою грали в баскетбол, тренувалися, жартували, спілкувалися. Такі зустрічі й заходи не лише гуртують нас, але й вкотре демонструють, що в наших спортсменів є справжній олімпійський дух, принципи якого вони несуть як на спортивних майданчиках, так і у житті, – наголосила насамкінець Людмила Сиділо.

 

 

 

 

 

Прес-служба ФБКО

 

 

 

  • facebook