Календарь событий
Наши партнеры

Юнаки ДЮСШ №4 тріумфують на турнірі пам’яті Рітера (фото)

Минулими вихідними в СК «Зірочка» відбувся турнір з баскетболу серед юнацьких команд 2003-2004 р.н. та 2007-2008 р.н.  пам’яті кіровоградського тренера Олександра Володимировича Рітера. Звітні змагання стали черговим етапом перегляду перспективних дітей та формування команд для подальших виступів у чемпіонаті ВЮБЛ та регіональних першостях.

 

Довідка: За понад 20-річну тренерську діяльність Олександр Володимирович Рітер підготував багато поколінь талановитих баскетболістів. Зокрема, він виховав ЗМС, члена збірної СРСР Валентину Назаренко-Кулам, баскетболіста петербурзького «Спартака», кандидата в збірну СРСР Ігоря Бикова, гравців київського «Будівельника» Анатолія Шалогова та Аліка Глейзера, МС СРСР Володимира Новиченка, тренера мінського «РТІ» Володимира Колоса, членів збірної України серед дівчат Таю Коноваленко і Марію Дуванську та багто інших.

 

Учасниками чемпіонату стали представники 9 юнацьких колективів: п’ять команд хлопців 2003-2004 р.н. та чотири команди 2007-2008 р.н. Зазначимо, вихованці ДЮСШ №4 (тренер Андрій Бабенко) не знали собі рівних у молодшій віковій групі (2007-2008 р.н.). Перегравши однолітків із «Черкаських Мавп», кропивничани у підсумку вибороли на турнірі перше місце.

 

По завершенні турніру всі юнаки отримали від обласної федерації пам’ятні дипломи, медалі та кубки, а також цінні подарунки від представників Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.

 

 

 

 

Прес-служба ФБКО

 

 

 

  • facebook