Календарь событий
Наши партнеры

Із Кременчука – зі стовідсотковим результатом!

Кропивницький БК «Золотой Век» здобув перші дві перемоги в чемпіонаті, двічі перегравши на виїзді кременчуцький «Кремінь». Після важкої суботньої звитяги – 88:93 (16:19, 25:20, 14:19, 20:17, 13:18), яку підопічні Георгія Ступенчука здобули лише в овертаймі, у неділю «золотим» вистачило основного часу, щоб здолати суперників і повернутися до Кропивницького зі стовідсотковим результатом – 94:106 (19:28, 27:24, 27:24, 21:30).

 

Вже у дебюті зустрічі кропивничани заволоділи перевагою та повели у рахунку. До середини першої чверті на майданчику точилася більш-менш рівна гра. Однак гості активніше пресингували своїх суперників, гостріше діяли в нападі, що відразу дало результат. Після точних «трьошок» Олександра Дробязка і Богдана Сосоя в середині стартового періоду гри «золоті» вийшли вперед на 6 пунктів. У цей момент зустрічі гравці «Золотого Века» до точного розігрували ледь не кожну свою атаку. А остаточно закріпив успіх кропивничан у стартовій десятихвилинці Олександр Петров, який двома точними кидками на останніх секундах чверті приніс у скарбничку команди +4 пункти – 19:28 – на користь «золотих».

 

 У другій чверті гості продовжували тиснути на кременчужан і до середини чверті вже мали +17 очок переваги. Однак витиснути максимум із виграшної ситуації та зберегти до великої перерви перевагу над суперником кропивничанам не вдалося . У другій половині другої чверті у гостей дещо розладилася гра в нападі, що дозволило господарям частково скоротити відставання – 46:52.

 

Старт третього періоду гри золоті знову розпочали краще. Знову неприємно здивували своїх суперників точними трьохочковими Олександр Дробязко і Андрій Шаламов, змусивши тренерський штаб «Кременя» вже у дебюті другої половини зустрічі брати тайм-аут. Надалі чверть проходила за рівної боротьби, однак кропивничани продовжували переважати своїх суперників у рахунку. На жаль для кропивницьких любителів баскетболу, декілька помилок «золотих» у кінцівці періоду дозволили господарям впритул наблизитися до гостей в рахунку. Влучивши з-за дуги за 20 секунд  до кінця чверті, Заур Пашаєв фактично нівелював перевагу «Золотого Века» – 73:76.

 

На початку заключної десятихвилинки Олексій Масальський влучив здалеку, однак своїм трьохочковим знову відповів Заур Пашаєв – 78:79. Далі пішла гра на зустрічних курсах. Нервовість у діях обох команд відчувалася ледь не у кожному ігровому епізоді. Протягом чверті кременчужани декілька разів були на відстані одного точного кидка, щоб не лише зрівняти рахунок, а й вперше вийти вперед у зустрічі. Однак на заключних хвилинах гри підопічні Георгія Ступенчука змогли витиснути максимум зі своїх моментів. Дві холоднокровні «трьошки» від капітана Богдана Сосоя і не менш ефектний і ефективний дальній кидок Андрія Шаламова остаточно розставили всі крапки над «і», принісши «золотим» дві важкі, але заслужені перемоги.

 

Найрезультативнішими гравцями у складі «Золотого Века» в неділю стали Олександр Дробязко (дабл-дабл – 18 очок, 14 підбирань), Дмитро Баранов (10 очок), Юрій Крамар (12 очок), Олексій Масальський (12 очок), Богдан Сосой (17 очок) та Андрій Шаламов (21 пункт).

- Це були наші перші дві перемоги в чемпіонаті, – зазначив після гри головний тренер «Золотого Века» Георгій Ступенчук. – Тому, звісно, результатом я задоволений. Результатом, але не грою. У суботу була дуже важка гра. Моє видалення також у певній мірі позначилося на діях команди, але як тренер я зробив усе, що міг, щоб здобути перемогу. Сьогодні нам було трохи легше, хоча досить довго розкачувалися. Зрозуміло, що в станах обох команд мала місце й певна втома після вчорашньої гри. Тому моментами гра була в’язкою і не зовсім видовищною для вболівальників.

 

Хлопців налаштовував на те, що у порівнянні з нами «Кремінь» є досить віковою командою. Тому ми мали зіграти агресивніше і швидше, що в нас виходило і в першій чверті, і в першій половині другої. Потім, можливо, хлопці подумали, що справу зроблено. Натомість  суперник зміг вирівняти гру і вийшло так, що вся боротьба була ще попереду. Головне – ми втримали перемогу, за що я вдячний своїй команді.

 

 

Прес-служба БК «Золотой Век»

 

 

  • facebook