Календарь событий
Наши партнеры

БК ЗОЛОТОЙ ВЕК-ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4 здобуває перемогу в Білій Церкві

У непростому першому матчі виїздного протистояння в Білій Церкві, кропивничани перемогли «Рух Молоді-Спортліцей» – 88:81 (29:17, 16:20, 14:23, 29:21).

Звітне протистояння, за словами самих гравців «Золотого Века», є достатньо принциповим для команди. Адже кропивничани досі не зазнали жодної поразки в Першій лізі й повні бажання завершити груповий етап зі стовідсотковим результатом.

Нагадаємо, у першому колі у Кропивницькому «золоті» двічі впевнено подужали білоцерківців – 117:70 та 94:76.

Звітний матч кропивничани також розпочали краще господарів й досить переконливо виграли стартовий відрізок гри.

Втім гравці «Руху Молоді», які також продовжують боротьбу за вихід в плей-оф, у наступних двох чвертях не просто відіграли перевагу «золотих» у рахунку, а й вийшли вперед.

У третій десятихвилинці господарі виявилися точнішими із-за дуги й за підсумками чверті вийшли вперед – 60:59.

Однак у вирішальний момент зустрічі хлопці Андрія Бабенка продемонстрували характер й вкотре довели, що «золоті» є більш досвідченішою командою: перемога у четвертій чверті – 29:21, яка забезпечила кропивничанам перемогу в досить конкурентному першому матчі туру.

У суботу в складі «Золотого Века» результативними діями відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 25 очок, 10 підбирань), Антон Мельнік (18 очок, 6 підбирань), Богдан Сосой (18 очок, 8 підбирань), Руслан Фортуна (15 очок, 7 підбирань), Дмитро Баранов (6 очок, 5 підбирань), Богдан Ткаченко (6 очок, 4 підбирання), Іван Рибченко (5 підбирань).

Нагадаємо, завтра, 8-го березня, команди проведуть другу гру туру. Початок матчу о 12:30.