Календарь событий
Наши партнеры

Баскетболісти «ДЮСШ Бобринець» – чемпіони Кіровоградської області!

У суботу, 10 березня, у спортивному залі кропивницького спорткомплексу «Зірочка» вирішилася доля чемпіонства у першості області серед юнаків 2003 року народження. 

 

У вирішальному етапі змагань за золоті медалі чемпіонату боролися юні баскетболісти зі Знам’янки, Помічної, Долинської та Бобринця.

 

Після ігор попереднього етапу у фінальному поєдинку за звання чемпіона Кіровоградської області зійшлися вихованці бобринецької і долинської дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У цікавому та напруженому фінальному поєдинку перемогу відсвяткували баскетболісти бобринецької ДЮСШ, які здолали долинських однолітків – 90:51. Бронзовими призерами першості області стали помічнянські «Орли», які задовольнилися технічною перемогою над суперниками зі Знам’янки – 20:0.

 

– Усі ігри фіналу чемпіонату Кіровоградської області з баскетболу були досить конкурентноздатними, емоційними і цікавими. На жаль, знам’янська команда відмовилася від участі у «втішному фіналі», але це не вплинуло на загальний характер фінальних ігор, під час яких жоден із колективів не хотів поступатися. Фінал однозначно вдався! Тепер очікуємо на фінальній ігри у першості серед дівчат, які відбудуться 24 березня у Кропивницькому, – відзначила після турніру віце-президент ФБКО, виконавчий директор БК «ЗолотойВек» Людмила Сиділо.

 

 

Прес-служба ФБКО

 

 

  • facebook