Календарь событий
Наши партнеры

Андрій Бабенко: «У Кубку награватимемо склад, а в Першій лізі боротимемося за найвищі місця»

Кропивницький БК «Золотой Век» активно готується до нового сезону в Першій лізі. Головний тренер команди Андрій Бабенко розповів про зміни у складі та завдання на сезон, які ставлять перед собою «золоті». Крім того, наставник прокоментував жеребкування Кубку України, де вже на стадії 1/16 фіналу у суперники кропивничанам дістався один із фаворитів Вищої ліги – БК «Тернопіль-ТНЕУ».
 
 
– Ми вже визначилися із складом на сезон. І хоч команда укомплектована не на всі сто відсотків, якихось глобальних змін у складі очікувати вже не варто. Нову історію «Золотого Века» творитимуть багаторічний лідер і капітан команди Богдан Сосой, досвідчений і не менш важливий для нас Олександр Дробязко, а також Антон Мельнік, Олександр Хапун, Іван Рибченко, Руслан Фортуна, Андрій Вербовий і Богдан Ткаченко. Маємо також і молоде поповнення – це хлопці, які вступили на перший курс ЦДПУ ім. В. Винниченка: Юрій Курячий, Вадим Огородник, Артур Коміссаров, Дмитро Ходоровський. Ще декілька резервістів - вихованців КДЮСШ-4 - ми залучатимемо до тренувального процесу. Будемо слідкувати за їхнім прогресом і, можливо, комусь із них вдасться пробитися до основи.
 
 
– Хто і з яких причин залишив команду?
 
 
– У наступному сезоні за «Золотой Век» не виступатимуть Микита Мизь, Олександр Петров і Євген Саламаха. Саша Петров отримав пропозицію від клубу Вищої ліги – БК «Кремінь». Саме там він продовжить свою кар’єру. А Микита і Женя, у зв’язку з тим, що мають основні місця роботи, не зможуть приділяти достатньо уваги тренувальному процесу, а тому ми обопільно вирішили не продовжувати нашу співпрацю.
 
 
– Як проходить підготовка команди до сезону?
 
 
– Активно готуватися до нового сезону ми розпочали ще 15 серпня. Тренуємося на базі ФФВ, а також спортивного залу СК «Зірочка». Почали з тренувань на піску, потім перейшли в зал, де спочатку працювали виключно над рівнем фізичної готовності. З третього вересня почали комплексну підготовку до сезону. Тренуємося у двох залах – ФФВ і СК «Зірочка» – шість днів на тиждень.
 
 
– Уже в першому раунді Кубку України вам у суперники дістався один із фаворитів Вищої ліги – БК «Тернопіль-ТНЕУ». Чого очікуєте від цих кубкових протистоянь?
 
 
– Щороку «Тернопіль-ТНЕУ» бореться за призові місця Вищої ліги. Наскільки мені відомо, цього року у них стоїть завдання виграти Вищу лігу. То ж це суперник дуже високого рівня. Можна сказати, що десь із жеребом нам не пощастило. Однак з іншого боку, ми налаштовуватимемося на ці ігри з максимальною концентрацією, адже нам буде цікаво випробувати свої сили на фоні такого суперника. Особливих завдань на кубок не маємо. Тому у кубку награватимемо склад, а вже у Першій лізі боротимемося за найвищі місця.
 
 
– Завдання на Першу лігу – перемога?
 
 
– Поки ми ще не зустрічалися із керівництвом клубу, а тому говорити із стовідсотковою впевненістю про ті завдання, які поставить перед нами президент Сергій Олександрович Сухий я не можу. Самі ж налаштовуємося спочатку вийти в плей-оф, а вже там – зайти якомога далі й поборотися за призові місця. Ігри чемпіонату розпочнуться орієнтовно у середині жовтня, то ж ми маємо ще достатньо часу для того, щоб підійти до стартових матчів чемпіонату і кубку у всеозброєнні. З нетерпінням чекаємо зустрічі з нашими вболівальниками і викладатимемося заради них у кожному поєдинку.
 
 
 
Прес-служба БК «Золотой Век»
 
 
  • facebook